Lubimy słuchać, ale nie lubimy mówić o sobie – pozwólcie w takim razie, że o nas i o naszej pracy parę słów powiedzą inni.

 


Wybór Fresków na naszych fotografów to najlepsza decyzja jaką podjęliśmy na naszym ślubie! Podczas wesela i sesji plenerowej nie czuliśmy nawet ze Asia i Kuba to usługodawcy, byli dla nas jak przyjaciele! Służyli wsparciem, dobrą radą i uśmiechem! Zdjęcia i filmy są magiczne, zachwycają nas i wszystkich je oglądających. Piękne uchwycenie ciekawych sytuacji, zdjęcia sa naturalne, a jednak bajkowe. Freski to ludzie z którymi chce się współpracować i jednocześnie iść na piwo Dodam ze ślub był dwujęzyczny i świetnie poradzili sobie pracując z gośćmi z zagranicy a ich znajomość języka angielskiego jest na najwyższym poziomie! Dziękujemy baaaaaaaardzo!!!! Freski forever! –> Ala & Ian

 


Asia i Kuba to duet idealnie zgranych pasjonatów. W 100% zaangażowani na każdym etapie realizacji zlecenia, pomysłowi, potrafią dosłownie stanąć na głowie, żeby zrobić fajne zdjęcia 🙂 nie straszne im kilometry drogi (aby dotrzeć na nasz plener pokonali ich ok. 700 jednego dnia). To co najbardziej mi się podoba w ich podejściu to skupienie na jakości i bezpośredniość połączona ze szczerą opinią! Polecam 🙂

 


Drogie Freski! Serdecznie dziękujemy nie tylko za obsługę fotograficzną naszego wesela, ale też za uratowanie mojej ślubnej fryzury oraz za poprawki krawieckie przy graniaku mojego taty, które niespodziewanie były konieczne… A także i przede wszystkim za skuteczne rozluźnianie nerwowej przedślubnej atmosfery! Byliście super! 😀 Polecamy każdemu!

 


Niesamowite zdjęcia… Zwaliły nas po prostu z nóg! Dla mnie to zdjęcie Karoliny w kościele to mistrzostwo świata. Tyle emocji bije z tego zdjęcia, że aż gęsiej skórki można dostać. Myślałem, że w takim kościele nie da się wyczarować tak pięknych zdjęć, ale myliłem się. Po prostu musiała się tam znaleźć odpowiednia osoba 🙂

 


Asiu i Kubo! Wspaniałe zdjęcia i pokaz! Nadal jesteśmy pod wielkim wrażeniem i z całego serce dziękujemy jeszcze raz! Jesteście wspaniali! ? Daliście nam niesamowite wspomnienia i czar tamtego dnia! Dziękujemy!!!!

 


Korzystając z wolnej chwili chciałabym wszystkim oficjalnie przedstawić pewną niesamowitą parę, duet zgrany jak Batman i Robin, profesjonalni do bólu, szaleni do granic możliwości! Spędzili z nami cały dzień i całą noc, rozbawiając, rozluźniając, a do tego ciężko pracując! Z czystym sumieniem mogę polecić tych dwoje ludzi tworzących Freski. Zdobyli nasze serca. A Wy nie zastanawiajcie się ani chwili. Asiu, Kubo – bardzo, bardzo dziękujemy!

 


Nie znam lepszych fotografów 🙂 Profesjonalizm pod każdym względem. Kreatywność i pełne zaangażowanie to coś czym Fotofreski mogą się pochwalić. Zdjęcia “spod ich aparatu” są przepiękne, a Asia i Kuba to po prostu fajni ludzie 🙂 Jak najbardziej godni polecenia 🙂

 


Dziękujemy kochani za Wasze wielkie SERDUCHA i za ten czas spędzony z Wami! Za cudowną atmosferę i fenomenalne ujęcia! To w jaki sposób uwieczniliście tak ważne dla nas chwile przerosło nasze oczekiwania. MISTRZOSTWO! Potraficie zaczarować wspomnienia <3 Polecamy i zawsze będziemy polecać!

 


Dla nas Ten Dzień miał być jednym z najpiękniejszych, dlatego wybór fotografów był bardzo ważny i staranny. Efekt przerósł nasze oczekiwania. Współpraca znakomita, podczas całej uroczystości czuliśmy się swobodnie, bez aparatów “na plecach”, każdy detal przemyślany, zero pozowania. Plener w Tatrach, wyczerpujący, ale pracowity, Asia i Jakub wycisnęli z niego 200% za co BARDZO DZIĘKUJEMY!

 


Podczas planowania naszego ślubu doszliśmy też do takiego etapu jak wybór osób, które uwiecznią nasz dzień. Chcieliśmy mieć piękne zdjęcia, oraz krótki film, wspaniałą pamiątkę do końca życia. Udało nam się trafić na Asię i Kubę. Dzięki nim mamy to czego oczekiwaliśmy. Efekty pracy z naszego ślubu i pleneru cała rodzina i przyjaciele podziwiali, mówiąc “jak ładnie ustawiliśmy się do tego zdjęcia”, a my ze znudzeniem powtarzaliśmy, że nawet nie wiemy kiedy i jak nam zrobiono to zdjęcie. Podczas całego dnia starali się uwiecznić wszystkie najważniejsze momenty, a w czasie pleneru, nawet z tak smutnego miesiąca jak luty bez śniegu wycisnęli coś pięknego. Asia i Kuba są sympatycznymi ludźmi, z którymi można szybko złapać kontakt, a do tego wiedzą co robią. Współpraca z Fresque przebiegła profesjonalnie. Serdecznie polecamy!

 


Nasz album ślubny dotarł wczoraj. Jest przepiękny! Bardzo chcemy Wam podziękować za przepiękne zdjęcia, super porady i świetną atmosferę. Było nam bardzo miło korzystać z Waszych usług, które gorąco polecamy znajomym planującym ślub. Jeszcze raz za wszystko bardzo dziękujemy i życzymy Wam wszelkiej pomyślności w dalszej pracy. Wszystkiego dobrego i mam nadzieję, że do zobaczenia w przyszłości:)

 


Wybór fotografa, który uwieczni tak ważny dla nas dzień, jakim jest ślub, był bardzo ważnym dla nas wyborem. Trafiliśmy na zdjęcia Fresków i od razu zachwyciła nas oryginalność i niestandardowość Waszych zdjęć. Już wtedy dało się zauważyć, że zdjęcia Waszego autorstwa kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Dziś możemy śmiało powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Zarówno zdjęcia z naszego ślubu i wesela, jak i sesja w plenerze wzbudziły zainteresowanie i zyskały uznanie w oczach naszej rodziny, przyjaciół i znajomych, do tego oprawione w pięknym albumie na pewno będą niezapomnianą pamiątką na całe życie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego, jak i z całej współpracy. Zarówno Asia, jak i Kuba są 100% profesjonalistami, tworząc jednocześnie świetne zgrany duet, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Dziękujemy!!! Współpraca z Wami była dla nas czystą przyjemnością:)

 


Organizacja tak ważnej chwili, jaką jest dzień zaślubin bywa nie lada wyzwaniem dla narzeczonych. Zwłaszcza, jeśli dokładnie się wie, czego się pragnie i żadne kompromisy nie wchodzą w grę. Od pierwszego momentu nasza współpraca z Joasią i Kubą zapowiadała się sympatycznie. Pełen profesjonalizm, jak i indywidualne podejście do klienta, to ich wizytówka. Chociaż nie jestem przekonana, czy słowo “klient” jest tu odpowiednie, bo od pierwszej chwili czułam się, jakbyśmy znali się od wieków. Zarówno dzień ślubu i wesela, jak i sesja plenerowa upłynęła nam bardzo przyjemnie, a piękne, artystycznie wykonane fotografie są na to niezbitym dowodem. Jesteśmy wraz z mężem niezwykle szczęśliwi, że zdecydowaliśmy się na współpracę z tą parą i z czystym sumieniem polecamy ich wszystkim! Kochani, dziękujemy za cudowną pamiątkę 🙂 Ściskamy!